Mapa
Witajcie!

Lake Park Łagów to 24 całoroczne domki i pawilon z apartamentami. Poczują się u nas komfortowo zarówno pary, rodziny z dziećmi, jak i większe grupy przyjaciół. W każdym domku znajdują się w pełni wyposażony aneks kuchenny, kominek oraz taras i miejsce na grilla. Aby umilić Wam, czas przygotowaliśmy też mnóstwo atrakcji, w tym boiska do siatkówki, mini golfa, stół do ping-ponga oraz dwa place zabaw. Zerknij na naszą mapę i sprawdź, w którym domku lub apartamencie chciałbyś spędzić swój czas w Lake Park Łagów.

Your story starts here
#lakeparkstories
ognisko
Małe Wielkie Chwile

Jesteśmy kolekcjonerami wyjątkowych chwil. Wierzymy, że życie tworzą małe momenty, które nadają sens i sprawiają, że nasza historia jest niepowtarzalna.

Nieważne czy przyjechałeś do nas zobaczyć uśmiech Twojego dziecka bawiącego się przy jeziorze, odpocząć przy kominku z ukochaną osobą, czy zaszyć się z dala od problemów i nabrać dystansu spacerując po lesie… jesteśmy tu po to, żeby każda z tych chwil zapadła na długo w Twojej pamięci.

domek
Domki

Lake Park Łagów to 24 komfortowe, całoroczne domki i pawilony z apartamentami. Do Waszej dyspozycji przeznaczyliśmy dwadzieścia pięć domków oraz trzynaście 2 i 4 osobowych apartamentów. W każdym domku są 2 sypialnie, łazienka, salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, kominek oraz taras i miejsce na grilla. Aby umilić Wam, czas przygotowaliśmy też boiska do siatkówki, mini golfa, stół do ping-ponga oraz plac zabaw.

Zerknij na naszą mapę i sprawdź, w którym domku lub apartamencie chciałbyś spędzić swój czas w Lake Park Łagów.

Galeria