TEL: +48690354958
Document
Map of bungalows

Witajcie!

Nasz Park, do którego Was zapraszamy, to ośrodek z klimatycznymi domkami nad jeziorem wśród drzew ze specjalnie dla Was przygotowaną plażą, placem zabaw i zaprzyjaźnioną restauracją. Lake Park to miejsce, które przez 365 dni w roku jest atrakcyjne niezależnie od pogody, miejsce, w którym każdy bez względu na wiek czuje się dobrze, miejsce stworzone dla przyjaciół, a nie dla “gości hotelowych”. Miejsce, do którego się wraca. Rozgość się, zrelaksuj i ciesz się chwilą.

Your story starts here

#lakeparkstories

Minor Aside Decorations Minor Aside Decorations

Małe Wielkie Chwile

Jesteśmy kolekcjonerami wyjątkowych chwil. Wierzymy, że życie tworzą małe momenty, które nadają sens i sprawiają, że nasza historia jest niepowtarzalna.

Nieważne czy przyjechałeś do nas zobaczyć uśmiech Twojego dziecka bawiącego się przy jeziorze, odpocząć przy kominku z ukochaną osobą, czy zaszyć się z dala od problemów i nabrać dystansu spacerując po lesie… jesteśmy tu po to, żeby każda z tych chwil zapadła na długo w Twojej pamięci.

Campfire meeting
Minor Aside Decorations

Domki

Lake Park Łagów to 24 komfortowe, całoroczne domki i pawilony z apartamentami. Do Waszej dyspozycji przeznaczyliśmy dwadzieścia pięć domków oraz trzynaście 2 i 4 osobowych apartamentów. W każdym domku są 2 sypialnie, łazienka, salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, kominek oraz taras i miejsce na grilla. Aby umilić Wam, czas przygotowaliśmy też boiska do siatkówki, mini golfa, stół do ping-ponga oraz plac zabaw.

Zerknij na naszą mapę i sprawdź, w którym domku lub apartamencie chciałbyś spędzić swój czas w Lake Park Łagów.

Bungalow